HDK Invest Sp.z o.o | ul. Ciepielowska 5 lok.1, 04-967 Warszawa tel. 666 38 18 48666 38 18 48, 666 38 18 38 666 38 18 38 | mail: biuro@hdkinvest.pl

Deweloper HDK INVEST Wawer

Developer HDK Invest

Jeśli szukasz nieruchomości w Warszawie - dlaczego my?

Poszukujesz dewelopera w Warszawie i zastanawiasz się, dlaczego powinieneś nam zaufać? To proste – jesteśmy zespołem posiadającym szeroką wiedzę, doświadczenie oraz kreatywne pomysły. Potrzeby naszych klientów stoją na najwyższym miejscu, dlatego też otwieramy się dialog i staramy się wprowadzać nowoczesne rozwiązania, które są w stanie tym potrzebom sprostać.

Podczas budowy naszych inwestycji współpracujemy z najlepszymi specjalistami, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych technologii w budownictwie. Co więcej, dbamy, by wszystkie zastosowane w budowie materiały były najwyższej jakości. Działamy szybko i solidnie, jednocześnie dbając o atrakcyjną ofertę cenową nieruchomości. Cieszymy się zaufaniem klientów i dbamy, by ich nie zawieść.

Nasze inwestycje

Developer HDK Invest - domy i mieszkania Twoich marzeń

HDK Invest to firma deweloperska z Warszawy, która oferuje domy oraz mieszkania w Wawrze. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów, które przyczyniły się do spełnienia marzeń naszych klientów. Doskonale znamy rynek nieruchomości w Warszawie oraz najnowsze trendy w budownictwie.

HDK Invest to developer, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że potrzeby klientów są obecnie bardzo zróżnicowane. Dlatego też oferujemy zarówno mieszkania, jak i domy. Wyspecjalizowani architekci, doświadczeni pracownicy budowlani oraz skrupulatnie prowadzony przez nas nadzór inwestorski sprawiają, że oferowane przez nas nieruchomości to najwyższy standard w dobrej cenie.

Nieruchomości w Warszawie

Dlaczego Wawer?

Oferujemy mieszkania w Wawrze, ponieważ uważamy, że dzielnica ta ma spory potencjał, który warto wykorzystać. To miejsce, które doskonale łączy w sobie komfort życia w mieście z zielenią i spokojem znanym z przedmieść. Nieruchomości w tej dzielnicy cieszą się sporą popularnością ze względu na zapewnienie idealnych warunków do codziennego życia każdemu – niezależnie od jego wieku. Z każdym rokiem zyskują również na wartości, stając się doskonałą lokatą kapitału.

Wawer to dzielnica, która znajduje się niedaleko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Moc zieleni, spokój, liczne ścieżki rowerowe – to wszystko sprawia, że mieszkańcy mogą tu odpocząć i oderwać się od codziennego zgiełku. Jednocześnie dotarcie do centrum miasta jest bardzo proste i nie zajmuje więcej niż 30 minut, co jest doskonałą informacją dla osób aktywnych zawodowo. Z tych właśnie powodów nasze inwestycje lokalizujemy właśnie w dzielnicy Wawer.

Nasze inwestycje

Obecnie możemy poszczycić się dwoma inwestycjami, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem klientów. Pierwszą z nich jest Osiedle Pod Dębami, znajdujące się w dzielnicy Wawer. To nowoczesne domy w Warszawie, które spełniają najwyższe standardy. Drugą inwestycją, którą podjęliśmy jako developer, jest Cicha Ciepielowska – to 60 funkcjonalnych mieszkań w dobrej cenie. Sprawdź, które z lokali są jeszcze dostępne!