HDK Invest Sp.z o.o | ul. Ciepielowska 5 lok.1, 04-967 Warszawa tel. 666 38 18 48666 38 18 48, 666 38 18 38 666 38 18 38 | mail: biuro@hdkinvest.pl

Osiedle pod Dębami

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej

W ramach Osiedla pod Dębami zaoferowaliśmy naszym klientom segmenty w Wawrze, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. To nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, które posiadają tarasy oraz ogrody. Znajdujące się w cichej okolicy domy są idealnym rozwiązaniem dla rodzin, którym zależy na mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy przy jednoczesnym dobrym połączeniem z centrum miasta.

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

I. BUDYNK PRZYGOTOWANY DO INSTALACJI DOMU INTELIGENTNEGO

      1. BEZPIECZEŃSTWO – w przypadku pożaru, zalania, wycieku gazu, wysokiego stężenia czadu, włamania – odcina zasilanie w media, uruchamia system ewakuacji, wysyła odpowiedni komunikat do wyznaczonej osoby.

    2. OSZCZĘDNOŚĆ – Zaoszczędzisz do 30% energii elektrycznej i do 23% energii cieplnej.

    3. WYGODA – poprzez radiowy system z dowolnego miejsca na świecie możesz sterować w swoim domu m.in. ogrzewaniem, oświetleniem, systemem alarmowym, nawadnianiem etc. a za jednym kliknięciem w telefonie podczas podróży z pracy Twój dom powita Cię w perfekcyjnej scenerii wymyślonej przez Ciebie.

II. NATURALNE MATERIAŁY I ROZWIĄZANIA PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

  1. Kolektory słoneczne na dachu włączone w system grzewczy- zapewniają za darmo ciepłą wodę od wiosny do jesieni a w okresie zimowym podgrzewają wodę o kilka do kilkunastu stopni (w zależności od nasłonecznienia) obniżając zużycie gazu do grzania ciepłej wody.
  2. Centralny odkurzacz z szufelką automatyczną i kompletnym osprzętem.
  3. System alarmowy strefowy kompletny z wynegocjonowanym abonamentem 40zł netto miesięcznie.
  4. Kolektor sanitarny w ulicy osiedlowej gotowy do podłączenia w ul. Liliowej. Mieszkańcy osiedli, na których nie jest wykonany kolektor będą w przyszłości ponosili koszty związane z jego wykonaniem jak również utrudnienia w czasie wykonywania robót ( rozkopanie ulicy).
  5. Kanalizacja teletechniczna z doprowadzeniem do każdego budynku. Przygotowana tak by dostawca usługi mógł podłączać każdy budynek do sieci.
  6. Poddasze

-stucanet- austriacki system- zamiast płyty gipsowej . Eliminuje pęknięcia, które w przypadku płyt gipsowych pojawiają się na ich łączeniach. Pęknięcia te w przypadku płyt będą występować zawsze gdyż dach ma konstrukcję drewnianą i przy silnych wiatrach konstrukcja ,,pracuje”- rusza się a to powoduje pęknięcia, których w przypadku stucanetu nie ma gdyż jego konstrukcja powoduje rozłożenie naprężeń.

-okna w ściance kolankowej- doświetlenie pomieszczenia zwłaszcza zimą gdy na oknach dachowych zalega śnieg. Poza tym widać przestrzeń na zewnątrz co nie powoduje odczucia bycia ,,w puszce” jak w przypadku samych okien dachowych.

  1. Okna z dożywotnią gwarancją na rozszczelnienie pakietu szybowego -specjalna technologia wykonywania, która zapewnia, że współczynnik przenikania ciepła po latach się nie pogorszy tak jak w przypadku zwykłych okien.

      Dodatkowo tzw ciepła uszczelka poprawiająca parametry termiczne okna zapobiegająca     powstawaniu wykroplin w narożnikach okna w okresie zimowym.

  1. Elewacja- ocieplenie gr. 15cm -styropian, tynk SILIKATOWY FIRMY BAUMIT- oporny na wszelkie zabrudzenia a przede wszystkim nie rozwijają się w nim glony, które są przyczyną występowania brzydkich szarozielonych plam na elewacji pojawiających się po kilku latach.
  2. Dach- dachówka ceramiczna- najbardziej szlachetny materiał. Dachówki betonowe są przede wszystkim ciężkie. Natomiast blachodachówka- nagrzewa się w lato do ponad 100 stopni co powoduje, że na poddaszu jest gorąco i duszno, w czasie dużych wichur dach narażony jest na zerwanie gdyż blacha na dachu zwłaszcza z dużymi okapami tworzy żagiel-jednolitą powierzchnię zwiększającą opór powietrza.

      Wszystkie obróbki wykonane są z blachy- żadnych plastików, które w naszych warunkach klimatycznych po     kilku   latach ulegają częściowemu zniszczeniu.

Do pobrania

Dane techniczne