Budujemy domy i mieszkania Twoich marzeń

HDK INVEST to zespół kreatywnych, energicznych i solidnych ludzi. Wysoko wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie gwarantuje PRODUKT o najwyższym standardzie. Naszą misją jest ziszczenie Państwa marzeń o stworzeniu idealnego domu rodzinnego. Pragniemy stworzyć alternatywy dla wszystkich, którzy marzą o tym by oddalić się od wielkomiejskiego zgiełku, by mieszkać pośród zieleni i ciszy, nie rezygnując jednocześnie z możliwości szybkiego i wygodnego dojazdu do centrum Warszawy.

Kierujemy się złotymi zasadami:

  • Każdy Klient jest wyjątkowy i potrzebuje indywidualnego podejścia!
  • Owocna współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu!
  • Szybko, solidnie, niedrogo!
  • Proponujemy wyłącznie produkty o wysokiej jakości!
  • Pełen profesjonalizm!
  • Żadnych ukrytych kosztów! Klient od początku zna cenę usługi.
  • Zadowolenie Klienta największą zapłatą!

Oferujemy Państwu PRZYJAZNE ŚRODOWISKU domy w atrakcyjnej cenie. Dzięki doskonałej znajomości rynku i wieloletniej praktyce zawodowej zaprojektowaliśmy budynki spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przez cały czas prowadzony jest profesjonalny nadzór inwestorski nad przebiegiem prac budowlanych.

Zaprojektowane i wykonane przez nas domy znajdują się w dzielnicy Wawer, przy ulicy Tawułkowej/Liliowej. „Osiedle pod dębami” to połączenie nowoczesnej architektury z wysokim komfortem. Stawiamy na ekologię, ekonomię, bezpieczeństwo i wygodę dlatego domy zostały wyposażone między innymi w kolektory słoneczne, które zapewnią Państwu za darmo ciepłą wodę i jednocześnie nie zatruwają środowiska, instalację alarmową i centralny odkurzacz.

Pierwsze osiedle obejmuje 24 domy w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów posiada ogród z tarasem, jak również garaż i wystarczająco dużo miejsca na zaparkowanie dwóch samochodów. Osiedle wyposażone jest w media miejskie elektrykę, gaz, wodociąg. Wykonany kolektor kanalizacyjny w ulicy osiedlowej gotowy do włączenia do kanalizacji miejskiej. Osiedle ogrodzone i zamknięte.

Nowe osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanego już przez nas zamieszkałego już w 100% osiedla i obejmuje 22 domy w zabudowie bliźniaczej. Doświadczenie i nowe technologie pozwoliły nam na wprowadzenie udoskonalonych rozwiązań gwarantujących polepszenie komfortu mieszkania i zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych.

Obecnie budujemy nowoczesny budynek 60-cio rodzinny z garażem podziemnym przy ul. Ciepielowskiej w odległości 300m od stacji SKM Falenica wkomponowany w starodrzew w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej.

 

logo_hdk_black

HDK INVEST Sp. z o.o.

ul. Liliowa 27a
04-953 Warszawa
NA TERENIE OSIEDLA
Czynne od pon. do pt.
07:00 – 18:00

Telefon: 666 38 18 48

tel. kom.: 666 38 18 38
Email: biuro@hdkinvest.pl

Start typing and press Enter to search